| theionika a întrebat:

am o problema mie imi place de un baiat dar el nu ma observa si nu stiu cum sa procedez.

Răspuns Câştigător
| beastboy84 a răspuns:

Poate ca te-a observat dar ii este rusine sa se bage in seama cu tine. vorbeste si tu cu el mai des razi cand spune cate o gluma sau ceva de genu' dai si tu semne ca il placi. bafta!

1 răspuns:
| LauraLauraAlexandra a răspuns:

Incearca sa te bagi cu el in seama asa poti gasi un subiect de discutie cu el si deveniti prienteni...de aici decideti voi.succes!