| maria1232 a întrebat:

Imi place de un baiat. Problema e ca eu sunt cam timida si stiu ca nici el nu va face primul pas. Cum sa procedez?

Răspuns Câştigător
| Rooobi a răspuns:

Uita-te la asta si gandeste-te ca tu esti fata de acolo:

http://www.youtube.com/watch?v=qzc6RrjZ_yI

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Schimba-l, cauta-ti un baiat care stie sa mearga, care stie sa faca macar primul pas! Rolul tau nu este inca acela de a creste si de a educa copii.

| h3r a răspuns:

Atunci suportați amândoi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alcoolul dezinhiba oamenii de mii de ani... Nu trebuie sa va faceti terci, doar sa consumati putin. Va uitati la un film si deschideti o sticla de vin sau iesiti intr-un local si consumati ceva acolo. Spiritele se incalzesc, hainele dispar si magia se intampla. Peste doua zile ne vei intreba daca ai ramas insarcinata, la fel ca restul de 95% dintre intrebarile de pe Dragoste si Sex. Bafta!

| LiVeeee a răspuns:

Daca il placi, fa-ti curaj si te duci si ii spui asta in fata, indiferent cum va reactiona el big grin
Odata si-odata tot trebuie sa faci/faceti un pas, nu? happy

| неизвестныйй a răspuns:

Dacă n-o va face ajută-l şi tu puţin acolo...dă-i un avânt. Însă nu prea mult.