| papusicadragutica123456 a întrebat:

Buna TPU am o problema peste cateva zile este ziua unui coleg din scoala si m-am gandit sa-l sun sa ii spun lamultiani dar mi e cam vrica.de fie care data cand incerc sa l sun ma simt cudat la fel a fost si la scoala la pauza mare ma simp ciudat parca s-ar intampla ceva dar nu se intampla nimic. Deci ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
| AiEnmaYuuki a răspuns:

Poate ca incepi sa simti ceva mai mult decat prietenie pentru el, sau poate asa esti tu mai timida. Sfatul meu e sa-ti faci curaj, sa tragi aer adanc in piept si sa-l suni.Mai ales ca va aprecia ca te-ai gandit la el.Si apoi frica face parte din adolescenta. Avem temeri care nu se pot explica si din cauza hormonilor care o cam iau razna in aceasta perioada.Baftawinking

| roxkiss a răspuns:

Sunt de acord cu aienmayuuki, fa-ti curaj si suna-l, felicital, eu cred ca iti place de el! el are skype, dar tu? daca da atunci poti sa comunici si acolo cu el, dar totusi suna-l! fa asta pentru toate fetele ce nu au avut curajul sa faca asa ca tine! bravo, succes!