| Robert93_7960 a întrebat:

Buna TPU am o problema sunt in a VI-a si imi cam place de o fata. am devenit prieteni din ce in ce mai buni (cred eu) insa nu stiu daca ei ii place de mine.
Pot afla cumva? fara sa o intreb

3 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Daca aveti prieteni comuni, pune pe unul dintre acestia in care ai incredere sa o intrebe fara sa zica ca tu l-ai pus. Atunci vei sti daca raspunsul ei este da sau nuwinking

| MalynaMagdalena a răspuns:

Daca vrei sa fii cu ea atunci spune-i.pana la urma dk nu faci nimic tot degeaba. poate ca si ea te place la fel de mult dar ar trebui sa faci tu un pas inainte. sper ca te.am ajutat :*

funda?:p

| Robert93_7960 explică:

Eu sunt mai timid nu prea am incredere in mine...