| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare:
Vreau sa ma combin cu o fata care o plac si cred ca si ea ma place din cele ce`mi spun prietenii... dar e o problema deci nu`mi place de mult de ea cam de 2-3 zile dar suntem foarte buni prieteni...si nu stiu mi`e cam rusine ptruca e ca o sora dar o placstraight face. Ce sfat imi dati? sa o intreb sau nu?

1 răspuns:
| NoFkinName a răspuns:

Asteapta o perioada de timp in care sa-ti pui la punct ganduriile si sa reflectezi adanc, pentru ca iti poti strica prietenia cu ea, pentru o flacara trecatoare.