| BicutsBia2011 a întrebat:

Buna TPU.Am o problema. Vreau sa descarc niste melodii, dar pe fiecare site dau la download si apoi jos la aia cu descarcari laughing imi arata ca descarcarea este intrerupta.Deci la toate imi face asa.Care este problema si cum pot sa rezolvez? Dau funda si vot.

Răspuns Câştigător
| WOLF9 a răspuns:

Buna. Depinde si de ce net ai dar nu-i normal sa iti faca asa. incearca sa iti instalezi opera mini si sa descarci cu ea mai ales ca poti relua melodia sau orice alceva de unde a ramas eawinking multa norocwinking