| Maddieeee a întrebat:

AM o proglema mare.am instalat mywebface toolbar 5 de la o reclama. si e un virus crying. cum pot sa il sterg? ca daca dau in control panel apare Error Loading C\PROGRA~1\MYWEBF~2\bar\1.bin\5aBar.dll. The specified module could not be found. VA ROG. e urgent crying(. Plss ajutati-ma. puppy dog eyes. Dau funda!

Răspuns Câştigător
| Sotaro324 a răspuns:

Buna Maddieeee

1.Sterge browseru-l care il fol internet explore sau ce e. si dai reinstall.

2.Sterge browseru-l de tot si instaleaza altul (Mozzila sau Google chrome, Internet Explorer)

3.Reinstall Windows ar putea fi virusat grav.

4.Ia-ti un antivirus s-ar putea ca virusi sa controleze control panel acum...

Dar eu iti zic cea mai buna cale reinstall windows

BFT

| Maddieeee explică (pentru Sotaro324):

Mersii mult! :*

| Sotaro324 a răspuns (pentru Maddieeee):

Ma bucur ca te-am ajutat tongue

3 răspunsuri:
| Nita_Cristian-ionut_1996 a răspuns:

Buna Madieeee! un sfat pe viitor ce reclama iti mai apare sa nu mai dai clic pe ea ce cele mai multe in procent de 90% au virusi.si iti poate afecta sistemul de operare