| Ghost_2224 a întrebat:

Am o tema la engleza...sa scriu despre ceva jenant ce mi s-a intamplat...si nu stiu despre ce sa scriu. Ma puteti ajuta cu cateva idei? :-s
Dau funditahappy
multumesc.

1 răspuns:
| noktambul a răspuns:

Ti s-a intamplat vreodata sa treci printr-o situatie jenanta! Despre asta scrie, cu cuvintele tale. De unde sa-ti inventeze user-ii TPU niste situatii jenante fictive? De exemplu : m-am urcat in lift cu vecinul de la 3, s-a blocat liftul intre etaje si pe mine m-a apucat cacarea. Iti place o astfel de idee de situatie jenanta oferita de altcineva?