| vivigreen a întrebat:

Imi dati si mie idei cum sa fac proiectul la engleza? adica nu stiu ce sa scriu si cum sa scriu. tema este despre noi, adica lucruri despre mine, dar nu ma prea pricep la engleza si as vrea sa o impresionez pe noua noastra profesoara, ce sa fac? ce sa scriu imi puteti da niste idei in engleza sau orice?

Răspuns Câştigător
| oOSaritaOo a răspuns:

Pai scrie in romana tema si tradu-o cu gogle translate, poate rogi un coleg sa te ajute sa mai corectezi pentru ca google translate nu traduce asa bine. Si despre tine poti scrie: inaltimea, anii, numele, ce iti place sa faci in timpul liber, cum iti place sa te distrezi, ce te everveaza, ce nu-ti place la prietenii tai, ce iti place la ei, ce materii iti plac si care nu, cum erai cand erai mica, ce ti-ai dorii sa ajung cand vei fi mare, daca vrei sa te casatoresti, sa ai copii... sper ca te-ai prins happy Sa iei 10! :*

| vivigreen explică (pentru oOSaritaOo):

Te rog, te uiti la noua mea intrebare si sa-mi corectezi greselile?

4 răspunsuri:
| AndutzzaAnduu a răspuns:

Pai nu stiu....intai scrie cum arati..si dupa scrie in cateva randuri ce chestii iti place sa faci.

| Kennziiie a răspuns:

Nu ştii să scrii despre tine?:-s. Scrie ce-ţi place să faci, ce vrei să faci în viaţă etc. big grin

| PunkieMuff a răspuns:

Scrie despre un hobby de-al tau, sau despre tine.