| GirltoxikTH a întrebat:

AM O URGENTA astazi am vrut sa-mi fac o schimbare de look si am vrut bretonul scurt si se pare ca am taiat mai mult decat trebuia si acum am un breton scurrtttt si nu stiu cum sa fac sa creasca mai repede sau sa-mi dati alte alternative pentru ca nu prea sta in cap. multumesc anticipat(scuzatimi categotia)

3 răspunsuri:
| NuConteazaNumeleee a răspuns:

Cumpara ulei de ricin de la farmacie (nu este scump 2-3 lei) si maseaza'ti pielea capului la 3-4 zile cu el...asa va creste parul mai repede. Pana una alta...incearca sa il dai intr'o parte si sa pui mult fixativ sa nu se vada diferentalaughing Mult succes si data viitoare viziteaza coaforul. Parul tau iti va multumitongue

| me_1960 a răspuns:

Pai pentru a creste parul trebuie sa-l prinzi.Pentru ca este vorba de breton ai putea sa-l prinzi intr-un mot sus http://www.google.ro/......tp?/imgres
Incearca sa folosesti si ulei de ricin sau produse specifice cresterii parului.Pentru a-l ajuta poti purta anumite palari, sepci sau bentite ceva de genul acesta http://bloomy-neighborhood.blogspot.ro/......l.Incearca sa pui accentrul pe accesoriul bentitei.Fi linistita ca iti va creste pana la urma si gandeste optimist!:)

| LovelyPuppyEyes a răspuns:

Buna! Fa-ti carare intr-o parte si prinde bretonelul cu o clama de par. este simplu! Si eu am avut aceeasi problema, dar mi-a crescut destul de repede.
http://www.eva.ro/......41971.html ---> da clic pe link, si mai jos vei vedea un video care te ajuta sa iti maschezi bretonul. Sper ca ti-am fost de folos :* Mult succes! :)