| andrabaa a întrebat:

Cu catva timp in urma mi-am taiat bretonul si mi l-am stricat. ce pot face cas a imi creasca mai repede sau dati-mi idei de coafuri pentru a ascunde acest breton :X

Răspuns Câştigător

Am ai intalnit acest caz, dar era tamna si isi puea ascunde bretonul cu o banderola. Singura cale ca sa iti creasca mai repede este sa il speli des. Daca este vara eu habar n-am ce poti face.

1 răspuns:
| LikeABossBaby a răspuns:

Buna:* si eu am fost in situatia aceasta din cl a 3 am avut breton si acum sunt in a 8 si am scapat de el in sfarsit cumparat accesori dragute pentru par ca sal ascunzi foloseste cordelutze dragute colorate cu funda sau floricele pietricele, incearca sa il prinzi intr-o parte cu o fundita draguta sau cu o agrafa 'mumoasa care sa iasa in evidenta sau prindel peste cap cu niste agrafe din acelea negre discrete, incearca sal impletesti putin sau rasucesti si sa pui o agrafioara speciala sau o fundita ce vrei u daca ti-am fost de folos fundita mi-a facut placere sa te ajut bafta te pup:*:*