| allexandraaaaa a întrebat:

Buna TPU...Am sa va povestesc ceva si sa imi dati cateva sfaturi...Baiatul cu care am facut prima data a profitat de mine, asta s-a intamplat acum 3 luni jumate. Dupa ce am facut, o saptamana a mai vorbit cu mine si dupa numai. Nu imi mai raspundea la telefon, nici pe facebook sau messenger. Dupa ma si sters de pe facebook. Am vorbit cu fratele lui si l-am intrebat daca stie ceva de el, si mi-a spus ca nu mai vrea sa vorbeasca cu mine, ca nu mai vrea. Bun, nu l-am mai sunat nu nimic. Dar ma oftic ca am fost tare proasta incat sa fac cu el, nu eram cu impreuna, eram doar prieteni foarte buni. In momentul de fata nu mai am texte cu el, dar eu inca ma mai gandesc la el cateodata, si la ce ar fi ca peste un timp sa ne impacam. Coincidenta ceva, nu stiu dar eu sper. El acum din cate stiu are iubita. Ce ma sfatuiti sa fac ca sa nu ma mai gandesc deloc la el? sad

3 răspunsuri:
| Loredana123 a răspuns:

Eu cred ca nu mai vrea sa vorbeasca cu tine ori pentru ca asa cum ai spus tu erati prieteni buni..probabil nu mai vrea sa vorbeasca cu tine pentru ca crede ca a stricat prietenia cu tine sau pentru ca ii este rusine. Daca o sa va impacati ..nu cred ca va mai fi ca inainte.

| george12345GEOGE a răspuns:

Pai incearca sa ati gasesti pe altcineva si asa vei uita de el.

| AnnaBebitza a răspuns:

Nu stiu fata..la fel am patit si eu sad e nesimtit, adica pana si ultima curva merita un ultim mesaj si numai noi nu..macar sa zica, ca nu mai vrea sa vorbeasca