| Georgi2011 a întrebat:

Buna TPU am si eu nevoie de ajutor: asi dori sa imi ziceti cand va aparea pe disney chanel sezonul 4 din h2o si daca nu va aparea la noi sa imi dati un link pe internet unde pot vedea episoadele din sezonul 4 in engleza. cine imi da un link si imi zice cand va aparea la disney chanel primeste funda.

Multumesc anticipat, si sper sa ma puteti ajuta :* happyhee hee :d

4 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Nu exista decat 3 sezoane si nu se mai face un al 4-lea. Uite aici lista completa a episoadelor: http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_H2O:_Just_Add_Water_episodes

| Georgi2011 explică (pentru thegatekeeper):

Eu am citit in mai multe locuri despre sezonul 4 deci sigur este!

| thegatekeeper a răspuns (pentru Georgi2011):

Atunci inseamna ca este. Eu citisem undeva ca nu se mai lucreaza la un altul, dar ar fi tare sa fie si un a 4-lea sezon happy.

| Georgi2011 explică (pentru thegatekeeper):

DA stiu tocmai de asta am intrebat