| Andreea_1756 a întrebat:

Am si eu nevoie de niste descrieri pentru poze!

3 răspunsuri:
| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Asta sunt si n-ai ce face alta mami nu mai face.
Defectele mele sunt calitatile tale.
Cei care ma critica ma invidiaza, vor doar sa ma schimbe pentru ca vad in mine ceea ce ei nu vor fi niciodata
Orice barbat care se respecta are langa el o bruneta(sau ce culoare are parul tau)
Zambesc si gata, de azi sunt alta.

| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

[♥]Spui ca sunt fitoasa...Te ascult atent! Chiar crezi ca imi pasa?
' Stiu cand sa rad, stiu cand sa fiu suparata, stiu cand in ochii vostri sa fiu singura fata importanta
'' Ea e Barbie! Altele vor sa o imite.Dar la cat de scumpa e.Nu isi pot permite''
Tocuri inalte, parul lasat pe spate...Delicata,rujata si atent parfumata.Mersul ei de felina pe baieti ii alina. Daca nu esti atent ramaï fara un cent...
Frumusetea este in orice dar nu oricine este in stare sa o vada
Esti patetic si tu stii.nu mai cred in jucarii tu mereu crezi ca pun botu’.hai c’o faci pe idiotu
Deseori dragostea nu e un joc, unde zarul chiar nu are nici un rost
Inima este ca marea, pastreaza in adancul ei tot ce a primit.

| Andreea_1756 explică:

Vreau cat mai multe!big grin Multumesc!