| Pαтяıcκ a întrebat:

am și eu nevoie de o idee pentru al 3-le-a tatuaj al meu, vreau sa îmi fac pe piept, in partea dreapta, un pergament, și acolo sa fie un text, de maxim 4 rânduri, sa fie cât mai scurt, și sa încapă 2-3 cuvinte pe un rând, pana acum m-am gândit sa scriu " What doesn't kill you makes you stronger", dar aștept și niște idei de la voi, vreau sa fie ceva legat de familie sau viața, aștept răspunsuri, dau funda!

Răspuns Câştigător
| pufulescu a răspuns:

Non veni pacem mittere sed gladium
Nu am venit sa aduc pacea, ci sabia!

| Pαтяıcκ explică (pentru pufulescu):

Pe ce limba e?

| Pαтяıcκ explică (pentru pufulescu):

Latina?

| pufulescu a răspuns (pentru Pαтяıcκ):

Da, latina. Poti verifica pe google ce inseamna, daca nu crezi.

4 răspunsuri:
| Pαтяıcκ explică:

Nu o sa îmi scriu asta dar mersi pentru raspuns, ești singurul care a răspuns si îți las funda