| Alexanddddra a întrebat:

Am si eu o dorina care imi doresc sa o implinesc si chiar vreau dar nu stiu cum sa fac.Imi doresc de foarte mult timp sa ma dau la cursuri de actorie sa-u sa pozez, mai multe din astea de acest gen dar locuiesc in Craiova am 14 ani acum sunt in vacanta si as vrea sa ma inscriu dar nu stiu unde.Nu stiti cumva fro agnetie ceva ori ce chiar imi doresc asta si presupun ca sunt potrivita uitati-va pe facebookul meu si spuneti-mi:Lexaa Stefania. Va rog ajutati-ma sunt disperatapuppy dog eyes.DAU FUNDA!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Belive in you're dreams!" e un citat superb si adevarat! Daca vrei sa pozezi atunci ai putea sa te interesezi despre agentii de modeling din orasul tau. Succes! happy