| RazvanMessi10 a întrebat:

am si eu o intrebare acum 2 zile m-am apucat de jocul Shaiya online, si acum joc pe un server a unu-i coleg.si nu inteleg nimica. din joc absolut nimicaaaa. mentionez ca am jucat wow + metin 3 ani wow toate expansiunile dar shaiya pur si simplu nu il inteleg ma puteti ajuta cu un id de mess sa imi explicati ceva.sau un tutorial ceva. Dau funda cu mare placere Multumesc

1 răspuns:
| Game4Force a răspuns:

Asciltami sfatu lasate de shaia ca este panarama joaca si tu un metin privat uite aici o lista:metin2stell
metin2fenix
metin2HotStyle
metin2dinamik
metin2xtreme
metin2factory
metin2gth
metin2mondial
metin2hammer
metin2yoneis
metin2columbia
metin2united

te rog da-mi funda SUCCES!