| jack_1118 a întrebat:

am si eu o intrebare: Am un lg kp 501 si de o zi nu imi mai merge nici un buton: nici butonele de volum, nici de blocare, nici butoanele de raspuns... dar daca deschid telefonul pot sa umblu pe el, dar tot nu imi merg butoanele. si dupa ce se blocheaza iarasi trebuie sa il inchid sa sa ma sune cineva ca se aprinda displayu... ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| mihaeladulcikk a răspuns:

(Si eu am patit la fel)...s-a defectat...il duci la un centru si se rezolva. Funda happy