| fman27 a întrebat:

Ofer fundita pentru un raspuns care ma ajuta. Salut TPU, am o problema cu camera web in Y! M, cand vreau sa trimit cuiva web pe mess. mi se blocheaza si trebuie sa-l inchid si sa-l deschid iar de fiecare data, si asa face mereu. cu alte cuvinte web-ul nu merge. cine ma poate ajuta?

4 răspunsuri:
| yoppzz11 a răspuns:

E din cauza e din cauza
incearca reinstalare mess si camera
daca nu mg
ori e windowsu` ori e camera de...

| OvITpU a răspuns:

Salut.
Asta mi se intampla si mie cateodata si e din cauza windows-ului.
O zi buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la setari pentru camera web si ar trebui sa ai un fel de buton care are la stanga quality si la dreapta speed miscal spre quality pana la capat.
Noroc

| SkAnK a răspuns:

Start-Control Panel-Add or remove hardware- cauti messengeru si ii dai remove sau uninstall... dupa reinstalezi o alta versiune de messenger si voilabig grin.