| EckoTM a întrebat:

am si eu o intrebare: cand vom incepe scoala in 4 ianuarie 2011 sau in 10 ianuarie 2011? Pt.ca am auzit la televizor ca va incepe pe 10 ianuarie...

Răspuns Câştigător
| Maariiaa a răspuns:

Buna! Dupa spusele celor de la televizor este o alandala. Ba zic ca se va incepe pe, ba pe 10. Inteleg ca ai vrea sa stii dar sincer nu stiu. Ei o sa hotarasca in guvern. Incearca sa te informezi pe internet si la televizor, nimeni nu stie inca. Sper ca te-am ajutat! Pupici si multa sanatate si tot ce iti doresti! Sarbatori fericite!

2 răspunsuri:
| Graphee a răspuns:

Asta nici eu nu stiu.

| Lokii a răspuns:

Pe 5 ianuarie sau pe 4 inca nu se stie sigurbig grinwinking! tongue