| Roxxanaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Am si eu o intrebare care ma framanta demult. Daca merg pe strada si ma intalnesc cu cineva (ex: un profesor, o ruda mai indepartata etc) si o salut, iar acea persoana imi raspunde la salut... apoi, tot mergand pe strada o prind din urma dupa cateva minute o mai salut sau nu? Dau Funda la cel mai precis raspuns. :*

4 răspunsuri:
| LovelyKitty2 a răspuns:

rolling on the floor pai mergi mai incet pana o iau ei inainte laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La chestia asta mă gândeam şi eu mai demult... Păi nu.

| dorin1990 a răspuns:

Nu o mai saluti, eventual ca sa nu treci pur si simplu pe langa ea o intrebi cea sau i spui o vorba pe moment.

| alexAlealex a răspuns:

Si mie mi se intampla la fel cand. dar eu nu mai dau a doua oara pentru ca nu are sens dupa cateva minute sa o mai saluti odata. eu as spune ca nu