| M3HappyKid a întrebat:

Nu stiu ce se intampla cu mine! Am puterea gandului prea puternica. Daca ma gandesc la cineva mergand pe strada nu trec cateva minute si ma intalnesc dupa colt cu acea persoana. Daca ma gandesc la ceva se si intampla.
Ieri dormeam si am visat o veche prietena cand m-am sculat am primit un mesaj de la ea ca ii e dor de mine si vrea sa vorbim.
Ce se intampla cu mine? Vi se intampla si voua?

4 răspunsuri:
| 1112 a răspuns:

.da.:p. mi s.a intamplat. dar nu de doua ori. stii ce sa faci? ia.ti o perna si pune.te in mijlocul camerei. si incearca sa meditezi. lasa.ti orice gand sa iar din tine... poti sa incerci ori de cate ori vrei sa te relaxezi.:*. succes.

| Deea_2349 a răspuns:

Da. de exemplu mie incep sa-mi se intample lucruri ciudate.

| Deea_2349 a răspuns:

Da...mi s`a intampla nici eu nu stiu ce sa facbig grin

| PureSoul_1157 a răspuns:

Da, si mie mi se intampla. Chestia asta se intampla cand "esti in armonie cu universul". Nu cred ca trebuie sa te sperii, adica e ceva bun si nu dezvolti tu puteri paranormale. Bucura-te cat dureaza tongue