| Ghinea_Alin_1998 a întrebat:

Buna TPU.Am si eu o intrebare. Ce s-a intamplat, findca mie mi s-au micsorat icoanele dupa destop si jocurile merg dar imaginea nu este clara.Va rog ajutati-ma, va rog mult de tot.

1 răspuns:
| Tynnna a răspuns:

Buna, nu prea ma pricep, insa si mie mi s-a intamplat sa mi se mareasca iconitele de pe desktop(de fapt toata imaginea) de la un joc. Incearca cu click dreapta pe desktop->properties->settings->screen resolution si o alegi pe care iti place. thinking alta idee nu am, dar poate te va ajuta cineva care stie mai bine. good luck!