| Adelinutza_8696 a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare... cum m-as putea schimba numele de la facebook :-D

Răspuns Câştigător
| Bubbudlkee a răspuns:

Deci. Intri in profilul tau, Sus in colt scrie numele tau de fb, Acasa, si pe urma vine o sageata in jos apesi pe ea si acolo scrie Setarile Contului dai clik si o sati intre intr-o pagina unde scrie Nume:, Nume utilizator, E-mail, Parola, Retele etc. Unde scrie Nume: in partea cealalta a ecranului scrie Editeaza dai acolo si si o sa-ti apara sa-ti schimbi cum vrei tu numele de fb Apesi Salveaza Modificarile si gata sper ca te-am ajutat fundita te rog? pup

1 răspuns:
| baaang a răspuns:

Deci. Intri in profilul tau, Sus in colt scrie numele tau de fb, Acasa, si pe urma vine o sageata in jos apesi pe ea si acolo scrie Setarile Contului dai clik si o sati intre intr-o pagina unde scrie Nume:, Nume utilizator, E-mail, Parola, Retele etc. Unde scrie Nume: in partea cealalta a ecranului scrie Editeaza dai acolo si si o sa-ti apara sa-ti schimbi cum vrei tu numele de fb Apesi Salveaza Modificarile.
:*:*:*
good luck!happy