| kitty_4960 a întrebat:

Buna TPUhee heeam si eu o intrebare, cum pot sa vad si eu ce am vorbit o persoana pe mess? adica vad da' doar o parte...si as vrea sa vad tot.imi apar unele parti si as vrea sa vad totsad. cum as putea sa fac sa imi apara tot?puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| white_2190 a răspuns:

In casuta de la messenger in dreapta sus trebuie sa scrie messenger dai acolo,apoi dai Preferences, apoi Conversation history, si view conversation history si asta e tot

| BuBu2006 a răspuns:

Sus in stanga scrie Show Recent Messages (F3) dai pe ala si iti arata daca nu ai vb de ceva timp o sa iti apara sus in stanga View Full Archive (Alt+Shift+V) (asta dupa ce dai Show...)dai pe ala si o sa iti apara! Sper ca ti-am fost de folos! Funda?