| denysa15 a întrebat:

Buna TPU...am si eu o intrebare.cum produc lana angora la farmerama? pls raspundeti. dau funditahappy

Răspuns Câştigător
| Maariiaa a răspuns:

Buna! Te duci la atelier si vezi cate materiale de constructie iti mai trebuie. Cand ai toate cele de trebuinta, il construiesti si il pui la ferma ca si un cotet obisnuit, si asa se creeaza lana angora. Cui iei din cotete animalele, asa iei si lana.

Numai bine!
Pa, pa!
Sper ca te-am ajutat!

3 răspunsuri:
| PinkyFlor a răspuns:

Buna!

La atelier, cand ai toate materialele acelea, dai pe extinde, apoi cand trebuie sa il pui pe ferma, dai acolo in stanga la animale si il gasesti tu acolo undeva, il iei si trebuie sa il pui neaparat peste un cotet de iepure, altfel nu merge.

Sper ca te-am ajutat! Pa-pa!happy

| andrei1121 a răspuns:

Iti trebuie frizerie angora care o cosntruiesti la atelier

| NuStiu_2315 a răspuns:

Trebuie sa acumulezi : 6 harlete, 12 ciocane, 240 de lemne, 720 de cuie si 1 foarfeca, poti verifica cate ai in acest moment, ducandu-te in oras si dai clik pe atelier, daca le ai pe toate iti da cu verde si dai exinde si dupa aceea mergi la ferma si dai clik pe floarea din partea stanga, deasupra unde scrie elimina parcela si o iei de acolo si o pui pe o parcela, trebuie sa ii dai 3 gaini 1 furaj si apa, si dureaza 24 de ore