| Jko4r a întrebat:

Eu joc Farmerama si ii livrez lu Mos Craciun si acum trebuie sa-i livrez lana angora si nusstiu de unde sa iau? Ma puteti ajuta si pe mine?
Dau funda+vot!

Răspuns Câştigător
| oanamik_2341 a răspuns:

Pai nu trebuie neaparat sa livrezi toate comenzile daca nu ai ce-ti cere poti sa-l refuzi sau sa-l lasi sa astepte pana faci rost de ce-ti trebuie.si ca sa faci lana iti trebuie o frizerie, pe care o construiesti cu obiectele alea de la cutia de scule.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| Alexandrutza_5396 a răspuns:

Te duci la piata si cauti pe acolo si i-ti da lana angora si vezi mai multe preturi si i-ti cumperi cam cat iti trebuie.cu pl... FUNDA?

| adrian99ponea a răspuns:

Poti cumpara de la piata cu gologani dar e scump sau poti sa iti faci o frizerie pentru angora la atelier sper ca te-am ajutat