| adrianarp a întrebat:

Deci: fanii lui Justin Bieber se numesc beliebers. Fanii One Direction se numesc directioneri. Fanii Selenei Gomez se numesc selenatori. Fanii lui Demi Lovato se numesc lovatici. Si asa mai departe. Dar, stiti cumva cum se numesc fanii lui Robert Pattinson? Eu am cautat dar nu am gasit. Dau funda raspunsului corect.

Răspuns Câştigător
| RazvanStefan a răspuns:

Robsessed

8 răspunsuri:
| yellowalien a răspuns:

Pattetici...

| NoShit a răspuns:

E prima dată când aud că fanii au un nume derivat de la vedeta favorită. rolling on the floor
Când zic Pattinson mă gândesc la pate. Da, pate. Şi la cât de rar agreez eu pate-ul, aşa şi pe el... şi patelarii.

| Ghfdsj a răspuns:

Robertici :]]]]. sau Pattinsoni :]]].

| Xtadelo a răspuns:

Vampiri laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pattetici.

| BiancaBaby a răspuns:

Pattinsoneri laughing

| ツDiana a răspuns:

Pattinsonisti, probabil. laughing)

| LisaUrs a răspuns:

Cred ca robertisti! funda?