| ladycris a întrebat:

am si eu o intrebare.Deci vreau sa bag poze de pe telefon in calculator. Exista vreun program,sau cum fac? deci sa va spun ce am vazut la varul meu: a activat bluethoot-ul de pe telefon,a pus telefonul langa calculator,a dat pe un program de pe destop,a dat cautare aparate,i-a aratat ca are bluethoot-ul activat si a dat "ok"si a bagat pozele de pe telefon pe calculator, cum fac si eu?puppy dog eyes va rog puppy dog eyes

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai iti cumperi un adaptor de bluethoot daca nu are calculatorul (e vreo 100 ron cred), il instalezi, pornesti bluethoot la calculator si la telefon si gata.

| lauramirunna a răspuns:

Poti sa bagi cardul de la telefon in mocro adapter ( daca ai ) si apoi in bagi in unitate sau daca ai laptop in laptop nu este greu deloc