| love26 a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare .ieri mi-am instalat avira antivirus si a gasit virusi printre care si yahoo messenger si am dat sa "ii rezolve" doar ca astazi am aflat ca mi le-a sters acele programe .astazi cand am incercat sa reinstalez yahoo messenger nu m-a lasat imi zicea :yahoo messenger is unable to download files needed for installation .Please check firewall settings and retry the installation si am pus firewall`ul pe off si imi zice acelasi lucru .va rog ajutati`ma cat mai rapid chiar nu stiu ce sa fac

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Antivirusul nu iti permite sa-l downloadezi, de-acolo ar trebui sa fie.Dezinstaleaza antivirusul. Daca vrei unul bun ia-ti kaspersky.