| TiTiLuSsS a întrebat:

Buna TPU...am si eu o intrebare. mi-am reinstalat windowsu si cand am vrut sa imi instalez driverele.3 dintre ele au mers dar driverul de la sunet nu imi merge...am downloadat "Device Description Type
Intel 82801GB ICH7 - High Definition Audio Controller [A-1] PCI"si nici asa nu merge...cine stie ce sa-i fac.sau macar dati-mi un site de pe ce sa-l descarc sa vad daca merge...plzz

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Am urcat programul asta pe filebox. Descarca-l ! Driver scaner - scaneaza si instaleaza driverele vechi si cele lipsa ! Este varianta FULL si intr-un fisier ai licenta bagata acolo !
http://fbx.ro/6x27bmyjeqxmef4a
Succes !