| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o...intrebare!:p Voi ce parere aveti despre Florencia Bertotti(aka NINI).Adica...mama zice ca e urata ca dracu' dar mie mi se pare foarte frumoasa, si mama a mai zis ca nu joaca bine, i-o fi ei antipatica? thinking Voi ce parere aveti? Va place NiNi(Florencia Bertotti)? happyDau FUNDOI!

Răspuns Câştigător
| Danna4Joy a răspuns:

Mie personal imi place cum joaca, o mai urmaresc seara din cand in cand. Nu imi pare foarte frumoasa dar este simpatica happy. ...Asa felul ei in care ii ies toate pe dos happy si ea este inca cu capul sus. Funda puppy dog eyes?

2 răspunsuri:
| MeJustMeAndStop a răspuns:

Da, eu am o parere buna despre Nini, din cate o stiu. Mi se pare foarte draguta, iar de jucat cred ca joaca foarte bine, caci sa interpretezi un rol nu e atat de simplu. Personal nu am nimic de obiect. Funda big grin?

| roxanika97 a răspuns:

Ficare cu gusturil lui mie imi place mult ninihappy
FUNDA?