| Roxanaaaa a întrebat:

am si eu o intrebare. Parintii mei sunt divortati, eu am ramas cu mama si as vrea sa stiu daca pot sa plec cu ea din tara, adica fara acordul sau semnatura tatalui meu. Va rog vreau un raspuns urgent! Multumesc anticipat,

Răspuns Câştigător
| BeyondTheMusic a răspuns:

Nu poti happy Fara acordul lui nu. doar daca mama ta are custodie absoluta. Daca e custodie comuna trebuie acordul tatalui tau.De la 18 ani esti liberahappy

3 răspunsuri:
| Hash001 a răspuns:

Daca sunteti divortati -> pa. Nu mai conteaza.

| djrazvyrock a răspuns:

Din cate stiu eu, daca nu esti majora nu poti fara acordul tatalui tau.

| iubiricii a răspuns:

Nu poti iesi din tara fara acordul amandurora parinti. chiar daca sunt divortati! :*