| PaulaJy a întrebat:

Am si eu o intrebare si este chiar foarte urgent.
Anul trecut, in decembrie..de Craciun ( 25 ) aveam de vreo 2-3 zile menstruatie. In luna Ianuarie nu mi-a venit pana in momentul de fata.
Contact sexual nu am avut.
Ajuttttoooooooooorrrrrrr!

Răspuns Câştigător
| vitaminastefan a răspuns:

Din ce stiu de la sora mea, probabil ai facut o cistita sau ai menstruatia dereglata. Se intampla, cel mai bine iti rezervi timp sa mergi la un control, medic ginecolog, e cel mai in masura sa te ajute. Succes!

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Poate ai fost racita sau ai vreo dereglare hormonala

| RyGoLeTa a răspuns:

Poate este o pauza.O colega de-a mea a patit la fel.Ce norocoase sunteti! Nu stiu ce sa-ti spun decat sa astepti si intreaba pe mama ta sa vezi ce zice.
Bafta!

| AlleSss a răspuns:

Heii.
Se întâmplă, stai calmă, se mai dereglează. Vorbeşte şi cu mama ta! happy

| crissu2314 a răspuns:

Este doar o deregrare hormonala, ar trebui sa mergi la medic el te poate ajuta mai bine (iti va da niste pastile)