| Lauraaaaaaaaa a întrebat:

Buna,TPU.Am si eu o intrebare. Stiu ca e cam prosteasca dar daca as vrea sa vorbesc cu o persoana faimoasa pe twitter (ex:selena gomez) ce are trebui sa fac?
P.S. Nu prea ma descurc sa umblu pe el.
Fundalove struck

3 răspunsuri:
| KaRa23S a răspuns:

Mai eu am observat ca celebritatile se mai uita si la ce spui tu, insa nu sta de vorba cu tine. De expemplu atunci cand celebritatea scrie ceva ( un tweet) ii comentezi, iar daca spui ceva interesant, care sa ii placa poate iti va da retweet. :*

| CosminC86 a răspuns:

Buna! Nu cred ca o sa te bage in seama...

| Lauraaaaaaaaa explică:

Stiu,dar am intrebat si eu asa... love struck