| Kaliiii a întrebat:

am si eu o intrebare unde pot gasi bratari silly bandz in targoviste... am cautat peste tot in afara de mega image, metro, carrefour dar avand in vedere ca e metro punct si carrefour nu este decat ceva gen "mini" nu stiu daca gasesc. ma puteti ajuta? NU VREAU SA COMAND DE PE NET DECAT DACA SUNT OFERTE PE OKAZII.RO

1 răspuns:
| SerenaCRK a răspuns:

Am vazut la Kiabi.Deobicei magazinele Kiabi sunt in carrefour, dar cine stie. poate gasesti si prin oras sau mall.