| Lorenushh a întrebat:

Buna TPU:* Am si eu o intrebare vreau neaparat sa mai SLABESC am incercat multe metode bine intelesc nu costisitoare pentru a slabi. ei bine nu prea am reusit Ma puteti ajuta cu niste sfaturi " Cum sa slabesc"? dau funda:* Multumesc

Răspuns Câştigător
| debby2000 a răspuns:

Pai nu mai manca foarte mult limiteaya-te la doar doua mese pe zi(nu sari peste masa de dimineata caci nu o sa te ajute prea mult).
Fa mult sport, daca ai posibilitati du-te chiar la o sala de sport.RENUNTA la dulciuri! Nu uita, ele sunt inamicul tau! Mananca salate de fructe sau legume si sa nu bei sucuri(carbogazoase), incearca sa te limitezi doar la apa. fundita TE ROOOOOGhappyhappyhappyhappyhappyhappy:*:*>big grin