| StefanC212 a întrebat:

Salutare tuturor, am cautat de ceva vreme o dieta pentru a slabi. Si am gasit acest link https://bit.ly/3vE6cTi.In acest link este vorba de ceva smoothie-uri de slabit, am platit acei banii, si am reusit sa slabesc de la 77KG si in apropae 2 luni am ajuns la 64KG. Bine, am mai facut si ceva exercitii de slabit. Dar vreau sa va recomand acest smoothie. Ati incercat mai incercat alte metode legate de o dieta? Daca nu puteti incerca acest smoothie

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Aceste prafuri chimice ajuta la slabit rapid, dar cum ai renuntat la ele, revii rapid greutatea pierduta si chiar iei dublu in greutate.
Ideal este sa iti schimbi stilul de viata, mancand sanatos doar ce este bun si sanatos, slabind incet si ramanad constat la aceeasi greutate.