| TheKing98 a întrebat:

Buna TPU am si eu o mica problema.

Deci mi-am facut un alt cont TPU cu alt email si am postat vreo 9 raspunsuri si acum zice ca Utilizatorii cu email-ul neconfirmat nu pot posta mai mult de 5 raspunsuri pe zi si nu mai mult de 10 in total.

Pentru a retrimite e-mailul de confirmare click aici. nu mai stiu ce sa fac. Funda plizz celui care ma ajuta!

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Intra in email-ul care l-ai folosit sa-ti faci cont pe TPU, acolo vei avea un mesaj de la administratorii TPU cu un link inclus, dai clic pe acel link si gata. Daca deja ai facut asta atunci trebuie sa astepti maxim 24 de ore pana sa se schimbe! Bafta!