| monicutsuu a întrebat:

Am si eu o micuta `problema`. Am 16 ani si sunt in clasa a10a intr-un liceu cam rau famat. In fine. As vrea ca de la anul` sa ma trasfer in liceul sportiv... Dar eu nu practic momentan niciun sport. Imi puteti sugera vreun sport pe care sa incep sa il practic? Exclus : volei, handbal si inot. Nu imi plac. Si apropo. Ziceti-mi si cam ce costuri ar putea fi la sportul respectiv. Multumesc.

3 răspunsuri:
| LoveSroL a răspuns:

Voleiul ar fi cam singura optiune este un sport potrivit si pentru fete sper ca te-am ajutat big grin

| iulya77 a răspuns:

Pai practica si tu un sportlove struckxx

| monicutsuu explică (pentru iulya77):

Exact asta am zis ca vreau sa fac. Dar nu stiu ce sport thinking