| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o nelamurire.

Daca eu sunt nepotul matusii mele si unchiul meu mai are o nepoata merge sa ma casatoresc cu nepoata lui?
Adica eu nu aveam nicio legatura cu ea inainte sa se casatoreasca matusa mea cu unchiu meu.

Merge? fundita:X

Răspuns Câştigător
| Raluu a răspuns:

Mergehappy nu are nici o chestie sa te insori u cu nepoata lui pentru ca nu sunteti rude de sange:X Baftahappy

1 răspuns:
| Sonny a răspuns:

Da se poate, fiindca sunteti, "verisori" prin alianta. Dar in cultura romaneasca nu is vazute prea bine aceste realtii.