| RazvanMessi10 a întrebat:

am si eu o nelamurire: joc de 2 zile jocul : Forge of Empire si vreau sa va spun este convenabil jocul sau sa treci de la o era la alta trebuie bagati bani adevarati in joc, va rog mlt, daca puteti sa ma informatii va rog din suflet, big grin multumessc

2 răspunsuri:
| dragosbogdan001 a răspuns:

Trebuie sa te duci la "Cerceteaza tehnologii noi" si sa investesti puncte Forge. Punctele forge sunt primite 1 ora =1punct.

| tort a răspuns:

Din fericire nu, nu trebui da-ti bani, treci la o alta era(epoca) cand cercetezi tot in epoca in care esti(in coltul din stanga jos si dai ola cercetari)