| Alee_9909 a întrebat:

Am si eu o problema:Am antivirusul avast si cine mi l-a pus mi l-a pus cu licenta fara ca eu sa stiu, am descoperit astazi.In mod suspicios a mai aparut in calculatorul meu un antivirus(security tool ). Cum sa il scot pe security tool? Care sunt riscurile fiind 2 antivirusi in computer? Funda pentru cine ma ajuta

3 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Te poti buli tare de tot...nu se tin 2 antivirusi pe un singur calculator. obligat ca avand 2 antivirusi ei s-au batut acolo.si virusul si-a facut loc.
Dezinstaleaza-l pe celalalt.si de acum cand mai instalezi cate ceva sa fii atenta.ca unele chestii.mai au la instalari si antivirusi care sa te buleasca.asa ca mare atentie.si licenta ti-o faci pe avast.comwinkingmult succes
Daca mai ai nevoie de ceva lasa-mi id-ul

| Alee_9909 explică:

Pana la urma am instalat windowsul din nou

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noroc ca eu nu l-am reinstalat big grin