| Naze a întrebat:

Am si eu o problema. Bun, deci, cand dupa ce instaez metin si intru in el sa ma joc imi apare o casuta si spune ceva legat de harware ...inainte mergea, acum. nu ma puteti ajuta pls?

1 răspuns:
| didluv a răspuns:

Buna! asa mi s-a intamplat si mie...la mine a fost problema ca am memorie putina.asa se mai intampla si pe fb...dar poate u ai descarcat dupa un site virusat.nu stiu incearca dupa altul daca tot asa iti apare atunci ai memoria mica