| 7Azaky a întrebat:

Am o problematonguee dekstop de ceva timp imi apare o pata gri in coltul stang al ecranului (si nu mi se mai vad 3 iconuri [fisiere de pe dekstop])! Nu este o pata...este ca si cum ar fi o fereastra mica(un program ceva) care se vede gri (ca si cum nu ar merge)...Am windows 7, daca s-a mai confruntat cineva cu asa zisa "pata" si poate sa ma ajute si pe mine, primeste funda si multumirile mele!big grin

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu m-am confruntat cu acea pata; incearca sa dezinstalezi programul care a cauzat-o!
Daca nu stii reinstaleaza-ti windows-ul dureaza doar 10 minute!