| DeeDee01 a întrebat:

Buna TPU am si eu o problema si sper sa o rezolv ieri, tata mi-a reincarcat cu 5 euro cartela dar cu o luna inainte am luat credit in avans si acum cei de la VODAFONE mi-l-au luat inapoi si azi m-am dus la un aparat de reincarcare si mi-am luat 2 euro si tranzactia a reusit dar am vrut sa imi activez o optiune de 5 euro si am vrut sa activez si mi-au zis ca nu am destul credit, am verificat cat credit am si spunea ca am numai 2 euro pe care ii incarcasem si pe cei dinainte nu ii folosisem decat pentru. 3 mesaje in retea si netul pe care l-am avut gratis... SI nu stiu ce sa ma fac, pentru ca nu mai vreau sa mai dau alti bani, va rog urgent sa ma ajutati! Dau FUNDA :X :* Multumeschee hee

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| SoranaCs a răspuns:

Nu prea avem cu cce sa te ajuta! Trebuie sa dai iar alti bani!