| βeĺBŷŷ a întrebat:

Am sims 3 si mi-am creeat doar fata.Cum poate sa se casatoreasca si sa-si faca o familie.Trebuie sa creez si barbatul? Nu imi arata + ca sa il creez si pe el.Cum sa fac?(scuze categoria)!

Răspuns Câştigător
| iöиi a răspuns:

Deci, te duci in parc sau prin oras aiurea, intalnesti un baiat, faci cunostinta cu el, o comanzi pe fata sa vbeasca doar ca prieteni, astepti sa se faaca best friends si dupa incepe cu flirtu, il muti la tine in casa si e al tau, va fi simsul tau, si daca ii creezi si ii vrei gata casatoriti sau sa fie frati, dupa ce ai term de modificat, scrie ceva cu relationship, si vor fi casatoriti, asa e mai usor big grin, sper ca te am ajutat
paa :*:*

1 răspuns:
| trusk a răspuns:

Trebuie sa te imprietenesti cu un barbat, sa pornesti o relatie, si dupa sa te casatoresti. Nu mai poti crea. Like in real life happy