| BeatriceMocanu a întrebat:

Buna TPU.
Am trimis un colet cu plata ramburs si destinatarul a luat coletul pe data de 9 martie, iar asta suntem in 17 martie si mie inca nu mi-au ajuns banutii...Se poate sa se fi pierdul avizul meu prin care puteam sa ridic banii? Cum imi pot primi bani de pe colet? Mentionez ca inca mai am chitanta.

2 răspunsuri:
| Ironwin a răspuns:

Trebuie sa mergi cu chitanta la firma de unde ai trimis coletul, acolo o sa primesti raspunsul la intrebarea ta.

| popadrian96 a răspuns:

Salut, cum ai rezolvat situatia, ma aflu si eu in aceeasi situatie, pana la urma ti-ai ridicat bannii, ce au zis cei de la firma cand ai fost dupa ei?