| VaduvaCristian a întrebat:

Am un laptop Acer si i-am reinstalat windows-ul, de obicei isi instala singur windows-ul driverele minime, placa de retea si wireless, de data asta nu si-a instalat placa de retea, wireless si USB nu pot sa instalez driverele pe el, cum as putea sa le instalez in alt mod?

Răspuns Câştigător
| HadesSs a răspuns:

Intrii pe altul pe care ai acces si iti scoti driverele pe un usb

2 răspunsuri:
| HadesSs a răspuns:

Intri pe acer.com/suport iti bagi modelul de laptop si gasesti toate driverele.

| VaduvaCristian explică (pentru HadesSs):

Pai nu am acces la internet!, bag mufa de la internet si nu se intampla nimic nu am niciun driver instalat!

| HadesSs a răspuns (pentru VaduvaCristian):

Intrii pe altul pe care ai acces si iti scoti driverele pe un usb