| TraficantDeCocaCola a întrebat:

Am un telefon Huawei g6609, iar cand l'am dat pe modul silentios imi vibreaza, iar pe moduul "intalnire" face acelasi lucru.Ce pot face ca atunci cand activez modul "silentios" sa nu mai faca nimic.Cel mai bun raspuns

2 răspunsuri:
| infinitelove a răspuns:

Intri la setari profil, apoi apesi pe profilul dotit, cauta butonul,, optiuni,,, apoi editare profil, apoi alege butonul silentios! deci silentios ...nu alt ceva. Bafta!
Fundita?

| TraficantDeCocaCola explică (pentru infinitelove):

Nu am "setari profiluri" am doar "setari telefon","setari apelare" si "setari retea" si nu este la nici una din astea.big grin